KKK

MIDA MEILT TIHITI KÜSITAKSE?

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Siit lehelt leiad vastused kõige sagedamini esitatud küsimustele meie ettevõtte ja teenuste kohta.

Vaata hinnakirja ehitusele.

Vaata hinnakirja sündmusele.

Välikäimlaid saab tellida e-poest, saates päringu läbi päringuvormi või kirjuta

info@kaimlarent.ee

Välikäimlad ehitusele ühe kuu rendihind.

Välikäimlad üritusele 1-3 päeva rendihind.

Kui objekt venib pikemaks kui plaanitud, siis lepingut pikendama ei pea. Välikäimla viiakse ära alles siis kui äravedu tellitakse. Enne kui äravedu pole telefoni või e-posti kaudu esitatud, ühtegi käimlat ära ei viida ja arved tulevad kuni äraveoni tellimuse lõpuni.

Välikäimla äraveo soovist tuleb teatada vähemalt 3 tööpäeva ette info@kaimlarent.ee või telefonil 555 555 86
 

Tellides e-poest välikäimlad ehitusele pikemaks ajaks tasute kohe pangalingiga makstes transpordi eest objektile ja ühe kuu ettemaksu. Edasi tulevad arved iga kuu algusest teie e-postile. Viimase arvega tuleb tasuda äraveo transpordi eest. 

Esitades tellimuse e-posti või kontaktvormi kaudu tuleb arve teie emailile järgmise kuu alguses (transport objektile + 1 kuu rent). 

Lühiajaline rent ehk välikäimlad sündmusele.

E-poest tellides maksate pangalingiga rendi ja transpordi objektile ja äraveo eest koheselt. 

Tellides välikäimlad sündmusele e-poest või kontaktvormi kaudu tuleb arve emailile. 

Välikäimla saab paigaldada tasasele pinnale (asfalt, kruus, muru jms). Käimla võib paigaldada maksimaalselt 8m kaugusele kõvakattega teest. Kaugemale või pehmele pinnale paigaldamine tuleb eelnevalt kokku leppida. 

Välikäimla saab paigaldada ka lattu või tööstushoonesse kuhu on hooldusautol ligipääs. Kui hooldusautoga ligipääsu ei ole võib klient viia käimla ka ise kahveltõstuki või rocklaga soovitud kohta tingimusel, et toob pärast käimla auto juurde tagasi.

Arvestada tuleb väravate ja uste miinimum laius, kust hooldusauto koos käimlaga läbi mahub on 2,6 m lai ja 3,5m kõrge.

  • Käimlat ei saa viia korterisse sisse.
  • Käimlat ei saa viia keldrisse.
  • Meie ei tõsta käimlaid üle aia või muu takistuse. Klient võib ise tõsta soovitud kohta aga sel juhul peab ka ise tagasi auto juurde tooma peale rendilepingu lõppu.
  • Käimlat ei saa paigaldada kaugemale kui 8m kõvakattega teest. Kaugemale paigaldatud käimlani ei ulata hooldusauto tühjendusvoolik.

Hooldus sisaldab välikäimla kogumispaagi tühjendust, käimla pesu survepesuriga, tualettpaberi lisamist ja desinfitseeriva kemikaali lisamist kogumispaaki. Kätepesuga käimlatel lisaks puhta vee lisamist.

Enamasti toome välikäimla kohale järgmisel tööpäeval.

Tellides reedel laupäevaks või pühapäevaks võib juhtuda, et meil ei ole pakkuda vaba transpordi aega. Suveperioodil soovitame esitada tellimused vähemal nädal varem.

Jaanipäeval, riiklikel pühadel, augusti esimesel ja viimasel nädalavahetusel tellides soovitame tellida aegsasti kuna käimlaid ei pruugi kõigile jätkuda.

Ei vaja vett ja elektriühendust. Kätepesuga käimlatel on kätepesupaak juba täidetud veega. Käte pesuks tuleb vajutada jalaga veepumpa (käimlas ei ole survega voolavat vett ega sooja vett).

Ei vaja. Kätepesujaamas on eraldi  täidetud paak puhta veega ja paak  reoveele. Reovee viib hooldusauto kätepesujaamaga koos ära.

Ostukorv
Scroll to Top