Käimlarent OÜ

Müügitingimused

 

Veebipoe KÄIMLARENT.EE (edaspidi Veebipood) omanik on KÄIMLARENT OÜ (registrikood 12240979),
asukohaga RAPLA, JAAMA 1.

 1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
  1. Müügitingimused kehtivad Veebipoest teenuste tellimisel.
  2. Veebipoes müüdavate teenuste hinnad on märgitud toodete juurde.
  3. Välikäimlate kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.
  4. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel, mille valuutaks on EURO.
  5. Teave teenuse kohta on esitatud Veebipoes vahetult teenuse juures.
  6. Makseid vahendab Montonio Finance OÜ,
  7. Käimlarent OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Käimlarent OÜ ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le
 2. Tellimuse vormistamine
  1. Teenuse tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus (eurodes), mille saab tasuda pangalingi kaudu.
  2. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
  3. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
 3. Kohaletoimetamine
  1. Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti Vabariik.
  2. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
  3. Välikäimlad toimetatakse üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Kokkuleppel ostjaga.
 4. Tellimuse tühistamine
  1. Kliendil on õigus tellimus tühistada igal ajal enne teenuse osutamise tähtaega. Tellimust ei saa tasuta tühistada kui tellimust on asutud täitma – st veok on alustanud kliendi tellimuse täitmist. Sellisel juhul tasub tühisõidu eest vastavalt transpordi hinnakirjale.
  2. Tellimuse tühistamiseks peab Klient saatma KÄIMLARENT.EE-le kirjaliku vastavasisuluise avalduse aadressile: info@kaimlarent.ee.
 5. Pretensiooni esitamise õigus
  1. Lepingutingimustele mittevastava teenuse eest on Kliendil pretensiooni esitamise õigus.  Pretensiooni esitamiseks peab Klient saatma KÄIMLARENT.EE-le kirjaliku vastavasisuluise avalduse aadressile: info@kaimlarent.ee ning esitama järgmise informatsiooni: – Kliendi nimi ja kontaktandmed – Teenuse mittevastavuse põhjus Vastav pretensioon peab olema saadetud mitte hiljem kui 2-kuu jooksul peale teenuse kasutamist. Nimetatud tähtaja mõjuva põhjuseta järgimata jätmise korral kaotab Klient õiguse nõuda KAIMLARENT.EE-lt tasuta asendusteenuse osutamist või raha tagastamist. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.
 6. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine
  1. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
  2. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
  3. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.
 7. Vaidluste lahendamine
  1. Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@kaimlarent.ee või helistada telefonil: +372 5555 5586.
  2. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
  3. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.
Scroll to Top